П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ФЛЕШ-МОБ “ШАЛЕНА МОЛОДЬ УКРАЇНИ” НА ДЕНЬ МОЛОДІ

25.06.2018

24 червня, в день святкування Дня молоді в Каховці на міській набережній, в рамках міських молодіжних заходів проходив вже традиційні для каховської молоді флеш-моб "Шалена молодь України". Ініціатива їх проведення належить членам міської Ради з питань молодіжної політики Ользі Радіоновій та Костянтину Нечитовському. Волонтери - члени ГО "МО "Нічна Мана" та практиканти відділів міської ради 2017-2018 років Анастасія Герасимчук, Ольга Балобан, Євгенія Фоміна Олександр Слобадян, Анастасія Власенко, Анастасія Павлова роздавали всім бажаючим суху кольорову фарбу "холі" і по команді ведучого Юрія Скляра учасники флеш-мобу почали кидати один на одного різнокольорову фарбу, а потім подарунок від каховських рятувальників, які стали активними учасниками флеш-мобу, а саме зволожували (під музику) територію та учасників заходу. Молодь це називає - "Мокрою дискотекою". По закінченню всі учасники отримали морозиво від відділу у справах молоді та спорту. Організатори дякують каховським ряиувальникам, Каховській Відкритій лігі КВН, ГО "МО "Нічна мана", кафе-бару "Причал" та Сергію Кошелєву ("Хотабичу").