П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ФЕСТИВАЛЬ КОЗАЦЬКОЇ ПІСНІ “КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ”

17.10.2017

14 жовтня, в рамках міських заходів щодо відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в Каховській школи мистецтв відбувся XIV Відкритий міський фестиваль козацької пісні "Козацькому роду нема переводу", який розпочався демонстрацією відеофільму отамана Каховського Козачого товариства Олександра Глущенка та практиканта відділу у справах молоді та спорту 2017 року Каріни Калініної "По козацьким місцям. Урочиста тризна Івана Сірка. 05 серпня 2017 року". Учасників та гостей фестивалю привітав отаман Каховського Козачого куріння Глущенко Олександр. У фестивалі взяли участь 19 колективів або окремих солістів з Каховки (в тому числі і міський хор ветеранів та танцювальний колектив ЦДТ "Веселушки"), Каховського району та з м. Снігурівка (Миколаївська обл.). Кожна організація приготувала свій номер до свята. Вперше фестиваль танком "Святковий" відкрив танцювальний колектив "Веселушки" (ЦДТ), а далі піснею "Я козачка твоя" міський хор ветеранів "Каховські зорі" було розпочато пісенну частину фестивалю. Далі радували присутніх (а в залі школи мистецтв був аншлаг): Шимон Данило, Антонов Матвій, Михайленко Єгор (всі курінь "Скіф" гімназія), ансамбль хлопців ЗОШ № 1, тріо козачат з куріння "Побратими" (Семенівка), юна козачка Коринецька Аліна (курінь "Джура" ЗОШ № 4), ансамбль юних козаків "Стожари" з куріння "Патріоти" (Любимівська ЗОШ № 1), козачата з куріння "Мандрівник" (СЗОШ № 2), вихованка ВПК "Сокіл" Слюсар Богдана (ЦДТ), учень ЗОШ № 3 Дирін Іван, тріо козачок з куріння Богдана Хмельницького (Дмитрівка), козачата з куріння "Козацька люлька" (ЗОШ № 5), Осипова Юлія "Лицарі сонця" (Кам’янський НВК), учениця ЗОШ № 6 Панчук Надія, скаути з Снігурівки, а завершила фестиваль піснею "Моя Україна" юна козачка Явтушенко Вікторія з куріння "Подих вільного степу" (Роздольненська ЗОШ). Організаторами заходів були відділи Каховської міської ради (у справах молоді та спорту, освіти, культури), Каховська школа мистецтв, відділ освіти Каховської райдержадміністрації, а також Каховське Козаче товариство і Каховська паланка УДЮТ "Січ". Всі учасники отримали солодкі призи від організаторів.