UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЕТНОФЕСТИВАЛЬ «ТАВРІЙСЬКІ ХУТОРИ»


18.05.2015

Вперше 15 травня 2015 року під патронатом губернатора Херсонської області на базі історико-розважального комплексу "Зелені хутори Таврії" був проведений етноекофестиваль "Таврійські хутори", у якому прийняли участь аматорські колективи та майстри з усіх районів та міст Херсонської області.
Кожен район та місто оформив стилізовані "садиби" для презентації у театралізованому ярмарковому дійстві "На вулиці Європейській". Наші господар і господиня запрошували усіх до "садиби" - "Каховка - сіті", пригощали смачними варениками, пиріжками та різними смаколиками, продукцією відомих брендів міста за "шведським столом" в українських традиціях. Соки, консервація та соняшникове насіння компанії "Чумак", мінеральна вода "Каховка" та смачні каховські ковбаси прийшлися до душі як учасникам, так і гостям фестивалю. Ляльки-мотанки, "українські сімейки" з солоного тіста, декоративні тарілки учнів та викладачів КШМ, вишиті рушники, листівки ручної роботи, вишивки майстринь "Чарівної ниточки" користувалися популярністю і стали справжньою окрасою "садиби". Гостям була представлена сувенірна продукція: календарі, декоративні тарілки, віночки з символікою Каховки. Наше легендарне місто Каховку представляли майстри народного клубу вишивальниць "Чарівна ниточка" МПК "Меліоратор" (керівник Крутько І.А.), учні та викладачі художнього відділу КШМ (завідувач відділом Шевченко М.І.), майстри ГО "Каховський узвіз".
У рамках заходів відбувся фестиваль української пісні "Душа Півдня". У фестивалі прийняли участь народний вокальний ансамбль "Вербиченька" МПК "Меліоратор" (керівник Рудік В.А.) та квартет любительського об`єднання ветеранів війни та праці "Каховські зорі" (керівник Єрохін О.І.).
Весь день на "Зелених хуторах Таврії" лунали мелодійні українські пісні та "вулиця Європейська" була вщент заповнена відвідувачами, гостями, дітьми. Усі отримали велике задоволення. Щиро дякуємо ПрАТ "Чумак", ТОВ "Тройка" та ТОВ "Каховські ковбаси" за підтримку та допомогу в представленні міста. Ми впевнені, що наші українські традиції, символи-обереги, наша історія та культура з еко-брендами займе провідне місце у європейському просторі. Низка українських свят та фестивалів продовжується, і ми запрошуємо всіх відзначити День вишиванки, який відбудеться 21 травня 2015 року.

 

 

Фото: