Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЕСТАФЕТУ ПЕРЕДАНО!

16.04.2014

altПроведена   зональна  фахова  естафета  шкільних  бібліотек   області «Зростання-2014: перспективний  досвід  шкільних  бібліотек». Урочиста  церемонія  передачі  альбому - естафети  з матеріалами  по  місту  відбулася  9 квітня 2014 року  в  місті Нова Каховка. У  зональній  естафеті  шкільних  бібліотек взяли участь  6 міст і районів: м. Нова  Каховка, м. Каховка, Каховський, Горностаївський, Великолепетиський, Верхньорогачинський  райони. Відкриття  урочистої  церемонії  зональної  фахової естафети «Зростання-2014» провела начальник відділу освіти Новокаховської міської  ради О.Якубова. Організаційно-методичний  супровід   заходу  забезпечувала заступник  директора з наукової роботи КЗ «Херсонська обласна бібліотека  для  дітей  ім. Дніпрової  Чайки» Н.Попова. Делегацію  м. Каховки

представляли: методист  ММК  відділу  освіти Л.Кушнір, провідний  бібліотекар  НВК «Гімназія-спеціалізована  школа  І ступеня  з  поглибленим  вивченням  іноземних  мов»  С.Стрельчук, бібліотекар  ЗОШ № 1 О.Гарькава та  бібліотекар  ЗОШ № 5 Г.Китайська.  Кожен  район   передавав  свій  альбом-естафету та  презентував  його  відеопоказом. Презентувала  альбом-естафету   нашого  міста  С.І. Стрельчук. Дизайн  кожного  альбому-естафети  відрізнявся  своєю  оригінальністю  та  змістом. Альбоми     були  заповнені  інформацією  про  заходи  та  діяльність  щодо  інформаційного  супроводу  та  відзначення  знаменних  дат  року: 200-річчя  від  дня  народження Т.Г. Шевченка, 70-річчя  створення    Херсонської  області, 70-річчя  визволення  Херсонщини  та  окремих  населених  пунктів   від  фашистських  загарбників. Шкільні   бібліотекарі   обмінялися  матеріалами  з  досвіду  роботи, що  відображають  їх  діяльність  у  ювілейному   році: яскраві  приклади  найрезонансніших  акцій, найцікавіших  заходів, конкурсів, свят, власних відеозйомок, публікацій  в  пресі. З  творчістю  талановитої  юні  учасники  зональної  естафети  познайомилися  на  квітневому  етапі  зонального   марафону  читців «Звучи  над  нашим  рідним  краєм, безсмертне  слово  Кобзаря». Каховку   представляла  учениця  10 класу  ЗОШ № 5  Вовк  Віра  читанням  поеми  «Титарівна».
Підсумки  міжрайонної  зустрічі  були  підведені  у  бібліотеці  Новокаховської  ЗОШ № 2. Альбоми-естафети  були  передані  на  обласну  виставку-перегляд. Учасники  заходу  отримали  приємні професійні  враження  та  ідеї  для  власної  роботи. Освітяни  Нової  Каховки  вручили у  фонди  шкільних  книгозбірень чудовий  подарунок-власне  довідково-енциклопедичне  видання  «Творці  майбутнього. Новокаховська  педагогічна  школа».