UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин“ДВА КОЛЬОРИ МОЇ, ДВА КОЛЬОРИ”


27.05.2014

В кожному з нас живе любов до рідної країни, кожен з нас — частка своєї Батьківшини, її символів. 27 травня за ініціативи члена молодіжної ради, організатора мотофестивалю “Тачанка” Олександра Зікранця на міській набережній відбувся флеш моб “Разом нас багато”.

Організаторами заходу стали відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти, відділ культури. Участь у заході взяли учні загальноосвітніх шкіл, гімназії та ліцею сфери послуг нашого міста. Долучилися до акції і активісти молодіжного руху міста. Почесними гостями та учасниками заходу стали перший заступник міського голови Павло Пуляєв, секретар Каховської міської ради Олександр Гончаров, заступник міського голови Віталій Чернявський.

 Усміхнені обличчя, дружнє спілкування — все це стало невід'ємною частинкою заходу. Символізуючи любов та взаєморозуміння, учасники флешмобу (приблизно 550 чоловік) склали з двокольорових листів великий Державний прапор України та усі разом заспівали гімн нашої держави (солістка — стипендіатка Каховської міської ради для обдарованої молоді Ольга Гавриленко).

Блакить мирного неба та золотаві лани пшениці — це наші кольори, наші прагнення до любові та порозуміння одне з одним.