Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

ДУМАЙ ГЛОБАЛЬНО – ДІЙ ЛОКАЛЬНО!

01.02.2017

28 та 29 січня за підтримки ГО "Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад" та відділу молоді та спорту Каховської міської ради відбувся тренінг по програмі "Активні громадян" Британської Ради. Взяло участь 22 активних каховчан. Ділилися своїми ідеями майбутніх проектів. Дуже порадувала активність школярів НВК "Гімназія", ЗОШ № 4 та ЗОШ № 6, які готують проекти також і для другого етапу освітнього проекту "Відкривай Україну". Деякі вже підготували чернетки своїх проектів, дивували креативними рішеннями та бажанням вирішувати доволі важливі проблеми міста та громади. Фасилітаторами тренінгу були: член міської Ради з питань молодіжної політики Ольга Радіонова та Яна Устименко.