UKR
П'ятниця 04 Грудня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Друге пленарне засідання новообраної міської ради Каховської міської територіальної громади


20.11.2020

Друге пленарне засідання новообраної міської ради Каховської МТГ розпочалася сьогодні о 10:00, до сесійної зали прибули міський голова Віталій Немерець і 31 депутат. На розгляд депутатського корпусу було винесено ряд необхідних кадрових питань та рішень, потрібних для життєдіяльності громади. Першим питанням сьогоднішнього пленарного засідання депутатського корпусу стало обрання секретаря ради. Шляхом таємного голосування із 31 депутата ради та міського голови - 29 підтримали кандидатуру депутатки від ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Ірини Гончарової. Депутатський корпус вітав Ірину Анатоліївну оплесками.
Під час засідання міський голова разом з новим депутатським корпусом прийняли рішення про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств. Немає таємниці, що заборгованість є на багатьох підприємствах, і тому лише незалежний аудит розставить крапки в цих питаннях.
Також сьогодні проголосовано за утворення 6 постійних комісій міської ради: - з питань регламенту, етики, засобів масової інформації, зв’язку з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності; - з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування; - з питань економіки, промисловості, транспорту, торгівлі, зв’язку та підприємництва; - з питань роботи житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища; - з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я; - з питань містобудування, земельних відносин, приватизації та використання майна територіальної громади міста. У цьому ж рішенні затверджено кількісний та персональний склад цих комісій.
Утворено і новий виконавчий комітет на строк повноважень міської ради VIIІ скликання і визначено його склад у кількості 18 осіб. До складу виконкому, окрім міського голови, його заступників (Руслан Романенко, Галина Гондарева, Іван Орєхов, Галина Лобунько) і керуючого справами виконкому (Віталій Чернявський) увійшли також старости сіл.
Ці та інші рішення, прийняті під час сесії Каховської міської ради, невдовзі можна буде переглянути на офіційному сайті територіальної громади в розділі "Нормативні документи" http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2020_rik_376/

Фото: