Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДОПОМОЖЕМО НАШИМ СПІВГРОМАДЯНАМ

14.07.2014

alt9 липня пройшла апаратна нарада міськвиконкому, на яку були запрошені представники комунальних підприємств міста. Серед важливих питань життя міста широке обговорення отримало й питання забезпечення послугами людей, які прибули з АР Крим, Луганщини та Донеччини. Начальник управління праці та соціального захисту населення А.Скрипниченко доповів, що на сьогодні у Каховці перебуває 35 осіб (з них 10 дітей), які виїхали із зазначених регіонів та потребували допомоги місцевої влади та громади. На виплату їм матеріальної допомоги та покриття витрат на проживання вже витрачено близько 16 тис. грн. В управлінні праці та соціального захисту населення міської ради відкрито «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які прибувають з території Донецької, Луганської областей і АР Крим та надання їм допомоги з питань соціального захисту: (05536) 2 07 24; (05536) 4 29 59; (05536) 2 07 49. Також можна звернутися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Каховка, вул. К.Маркса, 103, кабінети № 109, 103, 114.

10 липня о 15:00 під головуванням міського голови О.Карасевича та першого заступника міського голови П.Пуляєва зібрався Міжвідомчий місцевий координаційний штаб з питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичних операцій. Усього до складу штабу входять 22 представника відділів та управлінь міськвиконкому, Каховського РВ УДСНС України у Херсонській області, Каховської міжрайонної дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Каховського міськрайцентру зайнятості, Каховського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, Каховської ЦРЛ, Пенсійного фонду, Каховського РС управління Державної міграційної служби України у Херсонській області та ін. На засіданні розглянули пріоритети роботи штабу з урахуванням потреб людей, які виїхали із АР Крим, Луганської та Донецької області до Каховки. Серед цих потреб і влаштування дітей до шкіл та дитячих садків, і працевлаштування, і проживання, і отримання пенсії. У всьому цьому ми, каховчани, повинні допомогти постраждалим, адже це наш обов’язок. Ми — українці.