Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДОПОМОГА СІМ’ЯМ З ДІТЬМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

30.05.2018

Дуже влучною є висловлювання заступника міністра соціальної політики Олександи Чуркіної: "Коли ми говоримо про розвиток дитини, то всі розуміємо, що є три головних кола учасників цього процесу. Перше - це родина. Саме вона має доглядати дитину. Друге - громада, де мешкає родина зі своєю дитиною. Саме громада є першою ланкою, яка може допомогти родині, що опинилася в складних життєвих обставинах. І третя - це держава."
Значна кількість сімей нашого міста потребує соціального захисту та допомоги. Одним з пріоритетних напрямків роботи відділу у справах дітей Каховської міської ради є раннє виявлення дітей, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах та надання відповідної якісної допомоги з метою недопущення потрапляння малолітніх до інтернатних закладів. Так, завдяки не байдужим громадянам, родинам, які перебувають на обліку відділу у справах дітей та під супроводом Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і мають скрутне матеріальне становище, за останні два тижні було надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття, як для дорослих членів сім’ї так і для їх дітей, чим було покращено їх економічний стан.
Не будьмо байдужими!
Відділ у справах дітей Каховської міської ради