UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДо уваги підприємців міста!


25.02.2019

У зв’язку з численними зверненнями та скаргами від депутатів Каховської міської ради та мешканців міста з приводу встановлення тимчасових споруд, розпорядженням міського голови № 35-р від 22.02.2019 затверджено склад комісії по обстеженню встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Каховці.
Комісією буде проведено обстеження відповідності встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Каховці до виданих паспортів прив’язки. За підсумками обстеження будуть складені акти та подані на розгляд міському голові для подальшого прийняття відповідного рішення.
Одночасно з цим, необхідно зазначити, що з 2015 року до повноважень Держархбудінспекції входить перевірка діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури. Так, з 2015 по 2019 рік за підсумками перевірки було скасовано дію 3 паспортів прив’язок тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, які були видані у 2013 році. Зупинено дію 2 паспортів прив’язок, які були видані у 2013 та 2018 роках.
Стосовно паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Мелітопольській необхідно зазначити, що за підсумками перевірки головним інспектором Держархбудінспекції у Херсонській області складено акт перевірки та припис та направлено рішення про зупинення дії паспорту прив’язки. Відділом містобудування та архітектури були усунені всі недоліки, які вказані у припису. Держархбудінспекцією у Херсонській області прийнято рішення № 6/Кмр про відновлення дії паспорту прив’язки тимчасової споруди по вул. Мелітопольській, біля багатоповерхового житлового будинку № 194.
Інформація про відновлення дії рішення об’єкта нагляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції.