Субота 27 Листопада 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

До уваги мешканців Каховської громади: мітинг «Народе мій, пишаюся тобою!», присвячений Дню Гідності та Свободи 19 листопада о 16:00 год

18.11.2021

19 листопада 2021 року на центральній площі міста Каховки о 16:00 відбудеться урочистий мітинг «Народе мій, пишаюся тобою!», присвячений Дню Гідності та Свободи, на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Закликаємо каховчан стати частиною суспільних патріотичних подій та запрошуємо доєднатися до мітингу.

Пропонується повʼязати на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль синьо-жовту стрічку, адже саме за такими стрічками з першого дня Євромайдану можна було розпізнати його прихильників, це був спосіб виявити солідарність та свою позицію.

Приєднуйся! Ми різні, але є те, що цінуємо ми однаково: ГІДНІСТЬ і СВОБОДА! Всі ми вільні творити майбутнє! ТИ ТЕЖ!!!