UKR
Вівторок 26 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДо уваги мешканців Каховської територіальної громади: брошура з порадами у разі НС та війни і мапа захисних споруд та протирадіаційних укриттів


22.02.2022

   Потреба у безпеці є основною з базових потреб людини. Водночас статистика виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, кількість пожеж, які щороку виникають на території Херсонської області свідчить, по-перше, про постійну загрозу безпечного існування людей, по-друге, про необхідність існування діючої системи цивільного захисту.

       Ефективне виконання таких завдань можливе тільки за умови організації дієвої структури цивільного захисту у кожній територіальній громаді.

       До вашої уваги:

       1) брошура з практичними порадами, які можуть стати корисними в надзвичайних ситуаціях і під час війни, розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями;

       2) мапа готових до укриття населення захисних споруд та протирадіаційних укриттів Херсонської області, яку можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/9W4ZYcE .