Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та мешканців Каховської громади: першочергові дії у разі загрози виникнення терористичних проявів

23.09.2021

Акцентуємо вашу увагу на виявлення осіб, які видаються підозрілими, залишених підозрілих предметів (вибухонебезпечних) та правил поводження при їх виявленні, а також необхідності термінового сповіщення про це працівників правоохоронних органів.

Пам`ятку щодо першочергових дій посадових осіб підприємств, установ та орагнізацій при одержанні інформації про загрозу виникнення терористичних проявів, підготовлену Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Херсонській області, можна переглянути за посиланням: пам’ятка

У випадку виявлення (надходження) погроз (у т.ч. анонімних) про мінування, загрозу вчинення терактів або диверсій, а також про виникнення інших нештатних подій слід терміново інформувати Каховський РВ Управління СБ України в Херсонській області (тел. черг. 05549 42506), ГУНП в Херсонській області (тел. черг. 0552459002, 102) та ГУДСНС у Херсонській області (тел. черг. 0552422695, 101), вживаючи заходів до евакуації персоналу (відвідувачів), забезпечення охорони прилеглої території та обмеження доступу сторонніх осіб до потенційно небезпечних предметів.