UKR
Вівторок 21 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

До Дня знань на центральній площі міста діяли фотозони, створені закладами позашкільної освіти


01.09.2021

Ось і настало 1 вересня. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.
Сьогодні на центральній площі міста розгорнулися чудові фотозони закладів позашкілля Каховської територіальної громади: центру дитячої творчості, станції юних техніків, станції юних натуралістів та дитячо-юнацької спортивної школи. Кожний заклад проводив рекламну акцію щодо роботи гуртків позашкілля і запрошував дітлахів вибрати собі справу до душі.
На центральну площу завітали міський голова Віталій Немерець, секретар Каховської міської ради Ірина Гончарова, заступник міського голови Галина Гондарева. Керівництво громади спілкувалося з батьками, школярами, вітало всіх причетних з новим 2021/2022 навчальним роком.
Майстриня народної творчості, керівник зразкової студії гуртка "Сувенір" центру дитячої творчості (директор - Ольга Литвиненко) - Ірина Крутько представила кращі роботи вихованців гуртка "Сувенір" та створила колоритну фотозону до Дня знань, біля якої залюбки фотографувались усі охочі.
Колектив станції юних натуралістів (директор - Ірина Філоненко) у творчій формі презентував свій заклад: крута інтерактивна фотозона, створена руками педагогів закладу, зацікавила не тільки школярів, а й дорослих. Всі мали змогу зробити яскраве фото, пізнати цікаві факти з життя рослинного та тваринного світу в ігровому форматі, отримати вичерпну інформацію про діяльність станції у новому навчальному році.
Вихованці та керівники гуртків станції юних техніків (директор - Олена Сушко) підготували виставку радіокерованих літаючих та плаваючих експонатів, іграшок-сувенірів та інших поробок від гуртків авіа- та ракетомоделювання, робототехніки та космічного макетування.
Дитячо-юнацька спортивна школа (директор - Віктор Чухрай) презентувала свої відділення з видів спорту. На локації було представлено футбол, баскетбол, бокс, кікбоксинг WAKO, таеквондо ІТФ, шахи, веслування на байдарках і каное, варіативний модуль з фізичної культури - флорбол. Було презентовано форми збірних команд з баскетболу та футболу, маленька частина спортивних нагород вихованців ДЮСШ. Діти з захопленням долучалися до гри. Брошура з даними про тренерів-викладачів та відділення з видів спорту містила QR-код з посиланням на сайт закладу і всі охочі мають змогу отримати корисну інформацію про діяльність ДЮСШ.
Вітаємо з початком навчального року! Нехай він буде цікавим, плідним та ефективним!

Усі фотографії можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/EWzAqip .

 

Фото: