Понеділок 24 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

До Дня захисту дітей в Херсоні відбулись спортивні змагання серед дітей з інвалідністю.

04.06.2019

29 травня 2019 року в м. Херсоні на водноспортивній базі ДЮСШІ відбулись комплексні спортивні змагання серед дітей з інвалідністю усіх нозологій, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей. До програми входили змагання з таких видів спорту: стрибки у довжину з місця, дартс, теніс настільний, кидки баскетбольного м’яча в кошик на влучність, міні-футбол, перетягування канату, шахи та шашки.
Вдало виступив на цих змаганнях спортсмен Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» Смашнов Кирило (тренер-представник Микола Гриценко). Серед двадцяти учасників шахового турніру Кирило продемонстрував високій рівень гри та посів почесне друге місце! Він нагороджений грамотою та подарунком від організаторів змагань.