UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ДИВОВИЖНА КНИЖКОВА МАНДРІВКА


31.03.2016

Вже майже 20 років, починаючи з 1993 року, у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з новими книжками, книжкові іменини, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, театральні вистави, майстер-класи, презентації - і все це, супроводжується приємними несподіванками для дітей.
"Дивовижна книжкова мандрівка" - під таки девізом 30 березня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання пройшла перша екскурсія до міської універсальної бібліотеки відділу культури учнів ЗОШ № 3 - вихованців гуртків «Рослинні символи України» та «Заповідними стежками рідного краю», керівником яких є - Властова Емма Миколаївна.
Діти відвідали дорослий та дитячий відділи міської універсальної бібліотеки, помандрували лабіринтами книгосховища та порозгадували казкові вікторини, дізналися все про місце, в якому живуть книжки - Бібліотеку!
Під час подорожі в урочистій обстановці працівники бібліотеки провели посвяту малечі в читачі міської універсальної бібліотеки, подарувавши посвідчення читачів у вигляді яскравих казкових гелікоптерів, і висловили сподівання, що книга стане для них справжнім другом, бо вона, як гелікоптер під час подорожі, допоможе побачити згори всі барви рідної землі та світу.
Допитливі погляди, усміхнені щирі обличчя дітей зробили захід легким, приємним і цікавим. У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання заплановано екскурсії для дітей загальноосвітніх закладів міста, вихованців дитячого будинку "Радість" та багато інших цікавих заходів, "мандрівок". Ласкаво запрошуємо усіх до міської універсальної бібліотеки, на неповторні зустрічі з книгою!

Фото: