П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДІЛИМОСЯ ЗДОБУТКАМИ ПІД ЧАС “КРУГЛОГО СТОЛУ”

04.04.2016

У суботу, 2 квітня, у залі засідань міськвиконкому відбулось традиційне засідання молодіжного "круглого столу" (в рамках міських заходів до Дня гумору). Перед його початком начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков привітав присутніх зі святом гумору та молодості. Також він розповів про початок роботи робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки. Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Владислава Базилевич проінформувала про групу "Каховська міська рада" у соцмережі facebook та розповіла, яку інформацію можна знайти на цій сторінці. Євгенія Окул (ММГО "ДіЛО"), керівник проекту Активна молодь - здорова молодь", презентувала проект організації, реалізацію якого "ДіЛО" розпочало ще в лютому. Також про початок реалізації проекту ініціативної групи "Молодь України" згідно з проектом "Активна молодь - майбутнє нашого міста" розповіла Руль Олена, а Радіонова Ольга, керівник проекту "Казкова Січ - лісова школа козацької демократії" проінформувала присутніх про плани та заходи проекту, які будуть реалізовуватись в червні поточного року та запросила присутніх до співпраці. Сподобався присутнім і проект БФ "Лепта" "Допоможемо безмамним дітям", який презентувала волонтер благодійного фонду Анастасія Макарук. Члени ММГО "ДіЛО" Наталія Комзюк і Софія Сошнікова поділилися з присутніми враженнями після участі в майстер-класі "Соціальний театр як метод просвітницької роботи з підлітками та молоддю", який відбувся в м. Київ 25-26 березня. Про підготовку до проведення міської молодіжної Спартакіади, присвяченої Дню Перемоги та каховчанам, які загинули в зоні АТО на Сході України розповів заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін. На завершення присутнім був презентований відеофільм "Молодіжна акція "Весняний подарунок", автором якого був депутат міської ради, отаман Каховського Козачого товариства Глущенко Олександр, а про саму акцію розповіла один з її ініціаторів Ольга Радіонова (заступник директора з виховної роботи ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг"). В роботі "круглого столу" взяли участь і депутати міської ради: Сергій Яременко і Олена Молчанова та 7 членів міської Ради з питань молодіжної політики. Всього на засідання прийшли 30 активістів молодіжного руху міста.

Фотографії Сергія Кашуліна