UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДіяльність робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади триває


09.06.2021

8 та 9 червня представники робочої групи зібралася на третє спільне засідання з розробки проєкту Стратегії у форматі відеоконференції. Нагадаємо, що в січні 2021 року Каховська громада стала учасницею програми «U-LEAD з Європою» і у співпраці з експертами здійснює розробку власної Стратегії розвитку.
Під час зустрічі представники Каховської громади разом з фахівцями: Віктором Бондаруком, Денисом Абрамовим і Оксаною Сілюковою ідентифікували «точки росту» громади, проаналізували виявлену на попередніх засіданнях проблематику, порівняльні переваги, виклики та ризики на шляху розвитку нашої громади.
В рамках інтерактивної сесії кожна з громад ділилася проблемними питаннями, які виникали під час засідань робочих груп. Також попередньо визначили пріоритети розвитку, стратегічні та оперативні цілі і завдання Стратегії розвитку. Під час онлайн інтенсиву представники кожної з громад презентували напрацьовані матеріали на основі SWOT-аналізу. Обговорили сьогодні і приклади робочого плану та отримали експертну підтримку. Важливим акцентом у роботі стала обовʼязкова відповідність стратегії громади стратегіям вищого порядку (Державна стратегія регонального розвитку, регіональні стратегії).
Експерти звернули увагу на те, що наразі вже подано правки до законопроекту про засади державної регіональної політики (#5323), за якими Стратегія має бути розроблена у кожній громаді, а після набуття чинності законопроектом в областей є 6 місяців на затвердження своєї стратегії, а в громад - 18 місяців.
Отже, плідно працюємо далі заради розвитку нашої громади!

Фото: