UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДепутати Херсонської облради звернулися до голів громад щодо завершення процесу декомунізації


08.09.2021

      Депутати Херсонської обласної ради згідно з рішенням VII сесії від 19.08.2021 року №310 звернулися до голів територіальних громад Херсонської області щодо завершення процесу декомунізації.

       У зверненні йдеться про те, що Україна ніколи не збудує заможного та спокійного майбутнього без подолання спадщини тоталітарного минулого, бо тоталітаризм і добробут — несумісні.

       Депутати обради висловлюють стурбованість ситуацією, що склалася у територіальних громадах області, стосовно перейменування вулиць, провулків, площ, тощо, які потрапляють під дію декомунізаційного законодавства.

       У зв`язку з цим депутатський корпус обласної ради звертається до депутатів місцевих рад та голів територіальних громад області з ініціативою:

       - провести інвентаризацію символів тоталітарного режиму, а також назв вулиць, парків, скверів, провулків, площ, мостів тощо на предмет пропаганди вказаного режиму;

       - забезпечити неухильне виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки».


       З повним текстом рішення можна ознайомитися тут.