UKR
Неділя 04 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ. ШАНУЙМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ


06.12.2016

6 грудня у Каховці відзначили День Збройних Сил України. Цього дня усі, хто прийшов на урочистий концерт до МПК "Меліоратор", змогли побачити у фойє палацу одразу три виставки: виставку бригадних прапорів, фотовиставку "Каховчани в АТО" та виставку фотодокументальних матеріалів "Українська Друга світова" (яка ще працюватиме до 08 грудня). У великому залі - демонстрація документального фільму "Край землі та концерт для каховчан та гостей-військовослужбовців.
І справді, прекрасним дарунком став для каховчан та гостей-військовослужбовців концерт - завдяки витонченому смаку директора МПК "Меліоратор" Олени Степанової та всього колективу закладу він видався урочистим і водночас душевним. Під час зустрічі крім висококласних творчих дарунків від працівників і аматорів МПК «Меліоратор» лунали найщиріші слова вдячності нашим захисникам, вручалися нагороди їм та волонтерам від міського голови Андрія Дяченка та голова військово-патріотичного клубу "Каховка" Анатолія Обельця. Зі сцени до присутніх звернувся заступник воєнного комісара об’єднаного комісаріату м. Каховки та Каховського району Радислав Виноградов, який вручив відзнаки учасникам антитерористичної операції. Увесь зал вітав військових гучними оплесками і схвальними вигуками. Хвилиною мовчання згадали тих, хто на віки відлетів у вічність: Олега Ліфінцева, Руслана Салівончика, Романа Атаманчука, Володимира Рвачова, Сергія Колотаєва, Максима Вітюка, Євгена Тихонова, Ігоря Максименка.
По закінченні урочистостей люди не поспішали розходитися - спілкувалися, вітали одне одного зі святом, бажали мирного неба. Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір.

 


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: