П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

“ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ” У КОНДИТЕРСЬКОМУ ЦЕХУ

27.09.2016

27 вересня 2016 року Каховським міськрайонним центром зайнятості було організовано проведення Дня відчинених дверей на виробництві на базі кондитерського цеху Харчокомбінату Каховського РАЙСТ. З даним роботодавцем центр зайнятості плідно співпрацює вже багато років поспіль. Лише в поточному році за сприяння служби зайнятості було укомплектовано більше 10 вакансій, заявлених підприємством.
Найближчим часом роботодавець планує створення нових робочих місць та укомплектування їх безробітними, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Саме для них і був організований даний масовий захід, основною метою якого було наглядне ознайомлення безробітних з умовами праці та характером роботи працівників кондитерського цеху Харчокомбінату Каховського РАЙСТ. Впевнені, що всі, хто відвідав цей захід залишились задоволеними і маємо надію, що надалі даному роботодавцю це допоможе в задоволені потреби в кадрах.

Фотографії Каховського міськрайонного центру зайнятості