UKR
Середа 24 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ДЕНЬ ПРАПОРА


28.08.2018

23 серпня Каховка як і вся Україна відзначила День Держваного Прапора.
Зранку в присутності місцевої влади та громадськості був урочисто піднятий жовто-блакитний прапор - символ свободи і незалежності нашої держави.

Міський голова   Андрій Дяченко привітав Каховчан та вручив подяки та почесні грамоти від голови Херсонської облдержадміністрації - за високий патріотизм, активну благодійну громадську діяльність, а також за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків.
Потім хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні. Право покладання квітів до пам’ятного знаку гетьману Богдану Ружицькому, та до мемеріальних дошок загиблих воїнів АТО, патріотів Каховщини надали представникам ГО "Учасники АТО "Скіф".
В цей час група дітей з Каховки, якими опікується відділ у справах дітей, вирушила до обласного центру - міста Херсона. Мета поїздки - пізнавальна екскурсія, поповнення знаннями про свій рідний край, а також взагалі про наш безкрайній Всесвіт.
До програми пізнавальної екскурсії входили - Херсонський обласний краєзнавчий музей та Херсонський планетарій ім.Ю.О.Гагаріна.
Потім відвідали сучасну Набережну, та побачили як вона виглядає зараз. На цьому місці підняли рідний жовто-блакитний прапор, чим відзначили День Державного прапору України.
Потім екскурсанти відвідали Планетарій, прослухали лекцію про зоряний світ та подивилися фільм в 3Д-форматі про таємниці світового океану.
Після насиченого отримання інформації діти з великим задоволенням відвідали «Макдональс» на ТРЦ «Фабрика».
Даний захід організований відділом у справах дітей та проведений за рахунок коштів міського бюджету (окрім відвідування «Макдональсу»).
Також до Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в міській бібліотеці пройшов патріотичний квест «Моя Україно, я твоя дитина!».
Програма квесту була насичена чисельними завданнями, пошуками, веселими і цікавими іграми. Під час квесту учасники проявили згуртовану командну гру, в якій з захопленням прийняли участь і батьки.
Налаштуванню дітей на патріотичний настрій сприяли перегляд відео-турне «Світ великий, а Україна в нім одна», книжкова виставка «Незалежна і єдина, будь навіки, Україно» та талановите декламування дітьми віршів «Це моя Україна одяглась, мов калина».

 

Фото: