UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


23.11.2015

21 листопада, у День Гідності і Свободи, о 10:00 відбувся "круглий стіл" за участю представників влади, активістів громадського руху міста, молодіжних організацій на тему: "Україна: спільна відповідальність за майбутнє". У виступах своїми спогадами поділилися учасники Євромайдану в Києві та в Каховці: Галина Захарченко, Вадим Літвінов, Володимир Перепелиця, Віталій Булавка. Ті, хто не зміг бути присутнім на "круглому столі", можуть ознайомитися зі спогадами очевидця подій на Майдані Володимира Перепелиці завдяки газеті "Каховська зоря" (19.11.2015 № 47), а у наступних номерах мають вийти спогади інших учасників. Міський голова Андрій Дяченко привітав присутніх із цією знаковою датою. Учасники зустрічі розглянули і важливе питання підтримки та реалізації місцевих ініціатив та співпраці у форматі "влада-громада". Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Владислава Базилевич розповіла присутнім про конкурс соціальних проектів та програм у Каховці, а член правління ММГО "ДіЛО" Світлана Зібіньова відзвітувала за проект, реалізований організацією у 2015 році.
По завершенні "круглого столу" об 11:30 біля меморіальної дошки Олегу Ліфінцеву, який загинув під час проведення АТО, пройшло урочисте зібрання за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представників волонтерських рухів. По завершенню урочистого зібрання присутні поклали квіти до меморіальної дошки О.Ліфінцева та віднесли квіти до меморіальної дошки Р.Салівончика, що знаходиться на фасаді будівлі Каховського відділення поліції.
Долучилася до відзначення цієї важливої дати і міська бібліотека. Так з 19 по 24 листопада у дорослому відділі міської універсальної бібліотеки діє книжкова виставка "Україна - є, Україна - буде!". А 21 листопада у дитячому відділі міської універсальної бібліотеки було презентовано книгу "Хронологія мужності".
Важливо й те, що в загальноосвітніх закладах міста 20 листопада день розпочався урочистою лінійкою з виконанням Гімну України. Після цього проведено години спілкування з дітьми, під час яких приділено увагу революційним подіям 2004 року та Революції Гідності та розвитку громадянського суспільства. Також, протягом жовтня-листопада, у загальноосвітніх закладах міста пройшли зустрічі з учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, а саме: ЗОШ № 6 (з демобілізованими Матковським Йосипом, Мухіним Сергієм, та Добинюком Володимиром), СЗОШ № 2 (з Плахотнюком Олександром), ЗОШ № 5 (з Бєлкіним Ігорем), а учні ЗОШ № 3 привітали Близнюка Олександра за місцем проживання.

Фото: