UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ


18.11.2014

Міжнародний день толерантності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. Декларація принципів терпимості звертається до держав, які мають гарантувати створення справедливого законодавства, дотримання правопорядку, судово-процесуальних та адміністративних норм.

  17 листопада учні СЗОШ № 2 та ММГО “ДіЛО” (гімназія) привітали своїх однолітків, вчителів, представників державних установ та друзів з Днем толерантності. Представники СЗОШ № 2 зробили імпровізоване сонечко, кожний промінчик якого — одна з вад, які варто мати кожній людині щоб з повагою ставитися до оточуючих. А члени ММГО “ДіЛО” провели традиційну акцію “Плюшеві лапки”, цьогорічним талісманом якої став котик — символ тепла і родинного затишку, свободи і вічності, чуттєвості та захисту від неприємностей.

Сьогодні нам усім світі варто пам’ятати, що толерантність — це завжди своєчасно, завжди доречно, саме ця риса людини не повинна мати часових рамок та меж.

 

Фото: