UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ДЕНЬ СПІЛЬНИХ ДІЙ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ


10.11.2014

   alt З метою координації роботи з питань профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя проведено засідання круглого столу в рамках Дня спільних дій в інтересах дітей. То ж 6 листопада, в стінах Каховської кримінальної-виконавчої інспекції, відбулася зустріч працівників служб та відділів, соціальних працівників та педагогів з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.  На засіданні активно ділилися своїм досвідом роботи з цією категорією вихованців та застерігали присутніх дітей від необдуманих кроків начальник відділу у справах дітей Олена Сушко, начальник служби кримінальної міліції у справах дітей Каховського РВ УМВС Світлана Кобецька, начальник кримінальної виконавчої інспекції Олена Парфененко та її спеціалісти, член виконавчого комітету Каховської міської ради Олександр Бойко.

Під час обговорення відзначено позитивну динаміку щодо зменшення кількості неповнолітніх мешканців міста, які вчинили злочини та правопорушення. Натомість збільшилась кількість дітей, учнів ЗОШ № 5,6, які складають “групу ризику” та поведінку яких треба коригувати. На жаль, батьки цих дітей не приділяють достатньої уваги вихованню, не надають позитивного прикладу поведінки.
Зустріч пройшла у теплій атмосфері, але, в той же час, маленьким бешкетникам неодноразово наголошувалося, що погане навчання, нехтування правилами поведінки, хуліганство може призвести до негативних наслідків та сумно позначитися на їх подальшому житті. Спеціалісти надавали дружні поради та розповідали повчальні історії з життя колишніх вихованців за чашкою чаю та солодощами (при підтримці ГО “Ділова Каховщина” та її члена О.О.Бойко). А волонтер відділу у справах дітей Каховської міської ради Вадим Потапов навіть провів дітям комп’ютерний майстер-клас.
Хочеться сподіватися, що діти врахують поради та зважать на застереження, надані дорослими.

 

©Фотографії Владислави Базилевич

Фото: