П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДЕНЬ МОЛОДІ. СВЯТКУЄМО РАЗОМ

01.07.2014

Літо – це пора цікавих мандрівок, нових вражень, різнобарвних ідей та запальних фестивалів. То ж не дивно, що Свято Молоді відзначають саме у останню неділю червня. Цього року мешканці та гості міста мали змогу спостерігати або, навіть, приєднатися до низки святкових заходів.

З 27 по 29 червня у сосновому борі поблизу Річпорту тривало таборування «Казкова Січ» (орга – Микола Огданець). Веселі ігри та козацькі розваги, стрибки через купальське вогнище та дружня атмосфера заходу не залишили байдужими нікого.
29 червня о 10:00 у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання молодіжного «круглого столу». Заступник міського голови Віталій Чернявський привітав присутніх та нагородив грамотами активістів молодіжного руху міста,  а саме:
- Окул Євгенію, члена ММГО “ДіЛО”, організатора та учасника акцій “Молодь ветеранам війни”, “Молодь за чисте місто”, “Один раз на все життя”, керівник молодіжного проекту “З добром у серці”, члена міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради;
- Боінчана Андрія, учня 11 класу СЗОШ № 2, активіста міського учнівського парламенту старшокласників, члена міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради;
- Стратулат Ольгу, педагога-організатора ЗОШ № 5, активіста Каховської Відкритої ліги КВН та молодіжного руху міста;
- Дідика Артура, активіста молодіжного руху міста, ініціатора та організатора проведення молодіжного заходу “Новорічна дискотека”, переможця Всеукраїнського фотоконкурсу “Молоде обличчя України”;
- Попова Дениса, керівника міської громадської організації “Благо”, ініціатора та організатора проведення фестивалю “Молодіжна Каховочка”, учасника мотофестивалю “Тачанка 2013”;
- Волкову Наталію, майстра виробничого навчання ДНЗ ”Каховський професійний ліцей сфери послуг”, активіста молодіжного руху міста.
    Як завжди, розглянули багато цікавих питань. Про інформаційне забезпечення сайту територіальної громади міста розповів Костянтин Афанасьєв, практикант відділу організаційної роботи, інформаційної політики й взаємодії з громадськістю. Рейтинг активістів молодіжного руху міста за останні 3 роки (2012-2014 роки) презентувала Віра Вовк, практикант відділу у справах молоді та спорту. Досвідом участі в семінарі лідерів молодіжних організацій та ініціативних груп Херсонської та Миколаївських областей “Школа громадянської активності” поділились представники МГО «ДіЛО» Євгенія Окул та Наталія Горбач. Презентувала відеофільм “Молодіжній вектор 2014” Ксенія Панченко, практикант відділу у справах молоді та спорту.
Під час засідання відбулось урочисте нагородження учасників конкурсу есе «Мій Шевченко». Владислава Базилевич, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної політики й взаємодії з громадськістю, розповіла присутнім про організацію конкурсу та оголосила підсумки. Перемогу здобув Ілля Комарницький з есе під назвою «Залиити свій слід назавжди». Призерами конкурсу стали Дмитро Воробйов та Микола Огданець. Усі конкурсні роботи можна прочитати тут: http://www.kakhovka-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4714

А члени клубу «Молода сім’я», засідання якого відбулося у приміщенні Каховського історичного музею, потрапили у атмосферу творчості та ознайомились зі справжньою чайною церемонією. У великому залі на наших гостей чекали витвори мистецтва вихованців художнього відділу Каховської школи мистецтв. А директор музею Світлана Сидьолкіна запропонувала присутнім цікаві завдання та загадки з історії чайної церемонії.