Неділя 15 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

"ДАВАЙ У ЛІТО"- НЕЙМОВІРНЕ ВЕСЕЛЕ ТА НАСИЧЕНЕ СВЯТО ПРОЙШЛО У КАХОВЦІ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

03.06.2019

1 червня в Каховці на площі перед районним будинком культури дала старт святкова програма до Дня захисту дітей "Давай в літо".
Юних каховчан іграми та конкурсами розважали аніматори. Також для дітей працювали батути, Angry Birds атракціон, прокат машинок, боді-арт, торгові точки з солодкою ватою, хот-догами, сувенірною продукцією і т.д.
А поки діти розважалися, батьки насолоджувалися виступами вихованців Каховської школи художньої гімнастики "Зірочка" (керівник Сюзанна Голуб) і фітнес-клубу "Grand" (керівник Олена Лобурь).
Паралельно зі святковою програмою в центрі міста, на Светлово у ДК "Меліоратор" також було весело. Там малюків конкурсами розважали клоуни Тепа і Клепа, а потім всіх радо зустрів великий актовий зал ДК «Меліоратор», в якому відбувся благодійний концерт.
З настанням вечора на площі під дубами для каховчан виступила група «9/16 BAND» з Херсона. Ну а фінальним акордом свята стала молодіжна дискотека.