UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

DANON Чемпіонат області з футболу серед юнаків в Каховці


05.10.2016

2 жовтня 2016 року на каховському стадіоні «Олімпійський відбулось справжнє свято дитячого футболу. В Каховці відбувся перший виїзний тур для команд центрально-східної зони DANON Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р. н. (U-12). На зелений килим футбольного поля вийшли вісім з дванадцяти команд-учасниць: «Колос» (Каховський р-н), «Аматор» (Новотроїцький р-н), «Бджоляр» (Новотроїцький р-н), «Каланчак» (Каланчацький р-н), «Славія» (Бериславська РКДЮСШ ім. Сергеєва), «Старт» (Великолепетиський р-н), «Вікторія» (Генічеський р-н) та «Авангард» (КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради).
Організатор змагань - ГС «Херсонська обласна дитячо-юнацька футбольна ліга». Змагання проходитимуть за туровою системою у період осінь 2016 - весна 2017. Юні футболісти змагатимуться за правилами змагань «Шкіряний м’яч». Обласна першість у цій наймолодшій віковій категорії проводиться у формі футбольних фестивалів, головною метою яких є не стільки підсумкова перемога, скільки створення позитивних вражень у юних спортсменів і тим самим заохочення їх до подальшого підвищення спортивної майстерності у навчально-тренувальному процесі.
За підсумками обласної першості всі команди-учасниці, незалежно від підсумкового результату, отримають нагороди від організаторів та спонсору - компанії «DANON».

Фото: