П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

CК «Каховка» розпочинає з перемоги в Кубку області з футболу 2017 року

27.03.2017

25 березня на футбольних полях Херсонщини стартував Кубок Херсонської області з футболу 2017 року. Цього року в розіграші Кубку беруть участь 12 команд, розподілені на чотири групи по 3 команди: «Колос» Хлібодарівка, Чаплинського району; СК «Каховка»; «Меліоратор» Кам’янка, Каховського району; «Колос» Чорнобаївка, Білозерського району; «Дружба» Новомиколаївка, Високопільського району; «Дружба» Зелене, Новотроїцького району; «АФК» Архангельське, Високопільського району; «Ентузіаст» Нововоронцовка; ФК «Скадовськ»; «Фортуна» Чулаковка, Голопристанського району; «Тарпан» Нижні Сірогози; «Таврія» Сімферополь АР Крим.

9 травня - ФІНАЛ

У першому турі володар Суперкубку Херсонської області СК «Каховка» грав на виїзді з командою «Меліоратор» на стадіоні села Кам’янка Каховського району. Команди розпочали зустріч з рівної боротьби, переважно у центрі поля. Перший небезпечний момент з’явився у «Меліоратора», після удару по воротах голкіперу ледве вдалося зафіксувати м’яч у руках. На 27 хвилині за порушення правил голкіпер каховчан отримав попередження, і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Капітан та граючий тренер «Меліоратора» Юрій Комягін впевнено реалізував пенальті 1:0. Відповіді від каховчан довго чекати не довелося. Вже через дві хвилини суддя вказав на пенальті у інші ворота. До одинадцятиметрової позначки підійшов Євгеній Стецюк, та голкіперу кам’янців вдалося відбити м’яч. Вирішальним моментом зустрічі стала 30-та хвилина. За грубе порушення правил гравець «Меліоратора» Олександр Радиш отримав друге попередження і залишив свою команду у меншості. Після вилучення «Каховка» почала активно пресингувати суперника. На 36-й хвилині, після розіграшу кутового, капітан каховчан Іван Тимофіїв відправив м’яч за спину голкіперу 1:1. Незважаючи на гру у меншості, господарі дуже гостро відповідали. Наприкінці тайму каховчан врятувала поперечина. Другий тайм «Каховка» одразу розпочала з активних атак. На 47 хвилині голом відзначився Феденков 2:1. Вже через хвилину вдалося забити ще один гол, але арбітр зафіксував положення поза грою. На 58 хвилині у штрафній кам’янців відбулось ще одне порушення і суддя назначив пенальті. Феденков впевнено пробиває 3:1. Через кілька хвилин знову дуже гостра атака каховчан, та на цей раз поперечина врятувала господарів. На 64 хвилині арбітр назначив вчетверте пенальті у цій зустрічі. Дуже бурно відреагував на це запасний голкіпер каховчан Ігор Левченко, за що й отримав червону картку.  Юрій Комягін впевнено реалізував пенальті 3:2. Намагаючись зрівняти рахунок господарі спробували притиснути суперника, але реалізувати свої моменти не вдалося. Натомість каховчани дуже гостро відповіли – але вихід сам на сам не вдалося реалізувати.  А на 88 хвилині Івану Тимофіїву вдалося влучним пострілом встановити остаточний рахунок матчу – 4:2 на користь СК «Каховка». Склад СК «Каховка» у звітному поєдинку: Олександр Байдюк, Андрій Полянко, Михайло Бабенко (Віталій Глушков), Сергій Михайлевський, Віталій Горбачов, Олександр Феденков, Дмитро Кузнєцов (Віктор Мазуренко), Іван Тимофіїв, Владислав Бабенко (Сергій Мар’євич), Євгеній Стецюк (В’ячеслав Саловський), Євген Білоусов (запасні гравці: Ігор Левченко, Володимир Савченко, Дмитро Ратушний).