UKR
П'ятниця 17 Серпня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат України з велокросу


26.10.2015

16-18 жовтня 2015 року в м. Кіровограді відбулись змагання чемпіонату України в груповій та естафетній гонках з велосипедного спорту (крос). В змаганнях серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат взяли участь 23 команди - понад 260 спортсменів різного віку з 14 областей нашої країни. Завдяки підтримці спонсорів та каховському АТП-16506 в чемпіонаті взяли участь юні каховські велосипедисти - вихованці міської громадської організації «Спортивний клуб «Зевс» - Антон Слива (ЗОШ № 1) та Артем Степанько (ЗОШ № 3), які тренуються під керівництвом тренера Павла Ілліча Пенізова.
Якщо Антон Слива вже мав досвід виступу у всеукраїнських змаганнях з велоспорту, то Артем Степанько тільки розпочинає здобувати досвід у змаганнях високого рангу та робить перші кроки до майбутніх перемог. Відповідні і результати виступу наших хлопців у звітній першості. Артему у своїх заїздах не вдалося скласти гідної конкуренції провідним і досвідченим суперникам. Натомість у естафеті серед юніорів на дистанції 12 км (4 х 1 колу) Антон Слива у складі команди «MIX 3» (до якої також входили спортсмени з Донецької області) зумів здобути високе четверте місце.
Команда каховських велосипедистів СК «Зевс» висловлює щиру подяку спонсорам, які підтримують розвиток дитячо-юнацького спорту та надали змогу взяти участь юним каховським велосипедистам у всеукраїнських змаганнях.