UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат України з тенісу настільного серед юніорів та юніорок


28.04.2015

З 15 по 18 квітня 2015 року в м. Новій Каховці у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради Херсонської області пройшов чемпіонат України з тенісу настільного серед юніорів та юніорок 1997 року народження та молодше, в якому взяли участь 69 тенісистів (30 дівчат та 39 юнаків) з Херсонської, Київської, Донецької, Луганської, Черкаської, Полтавської, Львівської, Дніпропетровської, Харківської, Хмельницької областей та м. Києва.
У командних змагання чемпіонату друге місце посіла команда юніорів Нової Каховки у складі каховчанина Тоткало Владислава (навчається у каховській СЗОШ № 2, перший тренер Б. Чебукін) та новокаховчанина Калугіна Владислава (тренер В. Дружинін), серед юніорок третьою стала команда херсонок у складі Синициної Юлії та Налісніковської Олени (тренери Є. Вечерок та Т. Кузнецова). Також в чемпіонаті брала участь вихованка каховської ДЮСШ, а нині учениця Херсонського ВУФК Юлія Алєксєйчик (перший тренер Б.Чебукін).
В особистих змаганнях перемогу здобув Тоткало Владислав, а Синицина Юлія та Налісніковська Олена посіли треті місця.
Серед чоловічих пар Тоткало Владислав та Калугін Владислав вибороли третє місце.
У змішаних парах перемогли Тоткало Владислав та Братейко Соломія (Львівська обл.), третіми стали Синицина Юлія (м.Херсон) та Резніченко Остап (м. Київ).

Фото: