UKR
Середа 20 Березня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат.


16.02.2017

З 10 по 12 лютого 2017 року в м. Херсоні відбулись змагання чемпіонатів Херсонської області з блискавичних та швидких шахів серед юнаків та дівчат до12, 14, 16, 18 та 20 років. В обласній першості взяла участь збірна команда м. Каховки - вихованці відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради під керівництвом тренера-викладача Артура Ралка. Наші спортсмени показали наступні результати.
В чемпіонаті з блискавичних шахів (вікова категорія до 12 років) з 34 учасників у загальному заліку серед юнаків та дівчат Денис Здольник посів 13 місце, Поліна Бабій - 26. У віковій категорії до 18 років каховчанка Євгенія Ралко стала чемпіонкою області серед дівчат, а Віолета Тишковець у цій же категорії - бронзовим призером.
В чемпіонаті області з швидких шахів (юнаки до 12 років) Денис Здольник посів високе шосте місце з 35 учасників. У цій же категорії серед дівчат Поліна Бабій здобула четверте місце.
В категорії до 18 років з швидких шахів серед дівчат знову першість в обласному чемпіонаті була за каховчанкою Євгенією Ралко, Віолета Тишковець - срібний призер чемпіонату області.
Вітаємо юних каховських шахістів та їхнього тренера А.Ралка з успішним виступом на обласних шахових змаганнях.