UKR
Четвер 20 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат області з шахів


19.01.2016

З 15 по 17 січня 2016 року в Херсоні відбулись змагання Чемпіонатів області з швидких та блискавичних шахів. В змаганнях взяли участь 76 учасників, серед яких були 3 Майстра спорту та 22 кандидати у майстри спорту. Місто Каховку в цьому чемпіонаті представляв ветеран шахів першорозрядник Олег Пільщіков
Першість з швидких шахів (рапіду) розігрувалась за швейцарською системою з рейтинговим жеребкуванням та контролем часу 10 хвилин кожному з учасників до кінця партії (+ 10 сек. на кожний хід). За підсумками змагань Олег Пільщіков набрав 6 очок з 9 можливих, що дозволило йому розділити 9-12 місця у загальному заліку та здобути «срібну» нагороду у заліку серед ветеранів.
Трохи гірше наш земляк виступив у чемпіонаті з блискавичних шахів (бліцу). В змаганнях, які також проходили за швейцарською системою, але з контролем часу 3 хвилини (+ 2 сек. на кожний хід), О. Пільщіков набрав 5 очок з 9 та зайняв у загальному заліку 25 місце, а у заліку серед ветеранів - 4.
За друге місце серед ветеранів в чемпіонаті області з швидких шахів Олега Пільщікова було нагороджено почесною грамотою та медаллю від організаторів - обласного управління молоді та спорту і обласної федерації шахів.

Фото: