UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат області з настільного тенісу серед молоді


02.11.2016

29 жовтня 2016 року в м. Херсоні відбувся особистий чемпіонат Херсонської області з тенісу настільного серед молоді (1995 року народження і молодше), в яких взяли участь 42 спортсмени (32 юніори та 10 юніорок) з міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Олешківського, Генічеського та Новотроїцького районів. Команду міста Каховки в чемпіонаті представляли вихованці відділення тенісу настільного КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради на чолі з тренером-викладачем Б.Л.Чебукіним у такому складі: Анатолій Оглу, Дмитро Досенко, Ярослав Єфіменко, Максим Абаєв, Олександр Тетеря та Олександр Стародубцев. Кращий результат серед каховчан показав Анатолій Оглу - у нього п’яте місце. Дмитро Досенко зайняв сьоме місце в області.
А призерами чемпіонату області стали:
- серед юніорів перемогу здобув Іванов Віктор (Херсон), другим був Петрик Олег (Херсон), третім - Притика Дмитро (Нова Каховка).
- серед юніорок чемпіонкою стала Синицина Юлія (Херсон), друге місце посіла Федорова Юлія (Олешківський район), третє - Алєксєйчик Юлія (Херсон). До речі Юлія також є вихованкою відділення тенісу каховського КЗ «ДЮСШ», а зараз навчається у Херсонському вищому училищі фізичної культури.
Чемпіони області вибороли право представляти Херсонщину на особистому чемпіонаті України з тенісу настільного серед молоді, який відбудеться з 15 по 20 листопада у м. Києві.