Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу: все залежить від одного матчу

14.09.2015

У суботу, 12 вересня, відбулися матчі останнього 12-го туру Чемпіонату області з футболу. З великим відривом у змаганнях переміг «Колос» з Хлібодарівки Чаплинського району, що показав стовідсотковий результат. А от хто стане володарем срібних та бронзових нагород остаточно ще не відомо. Медалі знайдуть своїх володарів лише після проведення перенесеного матчу між «Таврією» з Нової Каховки та «Вікторією» з Бехтер. А події в останньому турі розгорталися так:

«Авангард» (Каховка) – «Вікторія» (Бехтери) – 1:2 (1:0)

м. Каховка. Стадіон «Авангард». 17:00. 150 глядачів

Арбітр: А. Бакулін (Нова Каховка)

Асистенти: О. Чорний, М. Душеіна (обоє з Херсона)

Інспектор: Б. Таранов (Херсон)

Голи: Жовко (10) – Тонеян (54, 82)

У цій зустрічі, в разі перемоги «Авангарда», він міг стати володарем срібних медалей. У разі нічиєї – були інші варіанти. Однак гості першими налякали господарів, коли на початку матчу влучили м’ячем у поперечину. Та вже на 10 хвилині Владислав Жовко використав помилку голкіпера гостей і вивів господарів вперед. Гра і надалі проходила при ігровій перевазі авангардівців. Вони створювали гольові моментами, але реалізація їх у каховчан бажає кращого. Гості ж шукали нагоди, аби провести контратаки і поновити рівновагу. На 54 хвилині Роман Тормозов зробив швидкий рейд і сильним ударом направив м’яча на Карена Тонеяна. Останній метрів з семи увігнав плямистого над воротарем у ворота. А коли залишилося до фінального свистка менше десяти хвилин, авангардівці метрів за 25 до своїх воріт порушили правила проти Тонеяна. Сам постраждалий точно пробив у нижній кут, де стояв воротар, і м’яч прослизнув у сітку. Каховчани і до цього голу, і після мали можливість не одноразово забивати, але…

СК «Чорнянка» (Чорнянка) – «Таврія» (Нова Каховка) – 5:2 (3:1)

с. Чорнянка, Каховський район. Стадіон «Колос». 17:00. 100 глядачів.

Арбітр: І. Макаренко (Херсон)

Асистенти: М. Гущинський, С. Гладкий (обидва з Херсона)

Інспектор: В. Волонтир (Херсон)

Голи: Скоров (21), Горбачов (35), Радченко (37), Розсохатий (60), Кузь (83) – Пуляєв (3, з пн.), Радиш (79).

«Колос» (Хлібодарівка) – «Дружба» (Новомиколаївка) – 1:0

с. Хлібодарівка, Чаплинський район. Стадіон «Колос». 17:00. 150 глядачів.

Арбітр: Р. Повх (Каховка)

Асистенти: Є. Авраменко. (Берислав), Д. Постолюк (Херсон)

Інспектор: В. Білан (Нововоронцовка)

Гол: Салатін (90+2)

Турнірна таблиця на 14 вересня

М      Команда                           І      В    Н     П         М             О

1      “Колос” 1                          0    10    0      0     33 – 11        30

2      СК “Чорнянка”                 10    4     1      5     24 – 22       13

3      “Дружба”                          10    4     1      5     13 – 12       13

4      “Авангард”                    10    3     3      4      24 – 23      12

5      “Вікторія”                          9     4     0      5      12 - 19       12

6      “Таврія”                            9     1     1      7        9 - 26        3