П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу виходить на фінішну пряму

14.09.2016

Підходить до завершення чемпіонат області з футболу 2016 року. 3 вересня відбулись матчі 11 туру. Лідер першості хлібодарівський «Колос» їздив до «Дружбі» з Новомиколаївки. Високопільського району. У цьому матчі весь час попереду були гості, а господарі наздоганяли. Причому, зуміли зрівняти рахунок в кінці матчу удев’ятьох, реалізувавши пенальті. У підсумку бойова нічия - 3:3.

Так само цікавим виявився матч у Чорнянці, де місцевий СК «Чорнянка-Агроспорт» приймав каховський «Дніпро». Каховчане програли перший тайм 0:1. (автоголом відзначився Андрій Полянко), але в кінці зустрічі Іван Тимофіїв зрівняв рахунок - 1:1.

Третій матч відбувся в Нововоронцовці, де аутсайдер чемпіонату «Ентузіаст» приймав чорнобаївський «Колос». Уже в першому таймі футболісти «Колосу» забили два м’ячі у ворота суперників, а потім забили і третій в другій половині зустрічі. Відзначилися Денис Радченко і двічі Влад Дмитрук. Правда наприкінці зустрічі господарі поля зуміли скоротити рахунок до мінімального, але підсумкова перемога за чорнобаївцями - 3:2.

Минулої суботи, 10 вересня, у 12 турі було зіграно лише два матчі. Хлібодарівський «Колос» приймав СК «Чорнянка-Агроспорт», які у разі позитивного результату у цій грі могли «зачепитися» за медалі першості. Хлібодарівці вже в першому таймі «відвантажили» три м’ячі в ворота гостей. Відзначилися Тяпко (двічі) та Маркітан. У другому таймі Кирик забив четвертий м’яч. Після цього вже чорнянці забили два м’ячі (Вітенко і Стецюк). Перемога 4:2 і хлібодарівці впевнено крокують до золотих медалей чемпіонату. Друга гра відбулась в Чорнобаївці, де місцевий «Колос» приймав «Дружбу» з Новомиколаївки Високопільського району. Зустріч завершилася нульовою нічиєю.

Матч «Вікторія» (Бехтери) - "Ентузіаст" (Нововоронцовка) перенесений на більш пізній термін. Команда «Дніпро» (Каховка) звітний тур пропускала.