Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу серед ветеранів

30.09.2016

24 вересня відбулись повторні матчі ½ фіналу Чемпіонату Херсонської області з футболу серед ветеранів (35+). В Каховці на с/к «Олімпійський» футбольна команда ветеранів СК «Каховка» на стадіоні «Олімпійський» приймала ФК «Скадовськ-Гопри». Тиждень тому в Голій Пристані каховчане поступилися 2:3, тому у матчі-відповіді їх влаштовувала тільки перемога. І каховські ветерани були близькі до неї, коли на початку другого тайму напруженого поєдинку Віктор Мазуренко реалізував пенальті, призначений за порушення правил у карному майданчику гостей проти Юрія Окула. Але за вісім хвилин до кінця матчу гості зуміли зрівняти рахунок 1:1, який і відправив їх до фіналу. Каховчане ж будуть грати у матчі за ІІІ місце з командою «Новокаховець» (Н.Каховка), яка поступилась у Херсоні місцевому «Барбадосу» - 1:2 (перший матч у Новій Каховці також був на користь херсонців - 2:1).
Отже, 1 жовтня на каховському стадіоні «Олімпійський» відбудуться вирішальні матчі за медалі обласної першості з футболу серед ветеранів. О 12.00 розпочнеться гра за ІІІ місце - СК «Каховка» - «Новокаховець» (Н.Каховка), а о 15.00 розпочнеться фінальна гра чемпіонату - «Барбадос» (Херсон) - ФК «Скадовськ-Гопри».