П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу серед ветеранів

23.06.2016

18 червня на стадіоні «Олімпійський» в рамках чемпіонату Херсонської області з футболу серед ветеранів (35+) відбувся матч між командами СК «Каховка» - «Скіф» (Н.Сірогози). Це був перенесений поєдинок першого туру групового етапу в підгрупі «Б», де також виступають команди «Новокаховець» (Н.Каховка) та «Надія» (Іванівка).
Матч проходив у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі. В першому таймі після удару Ігоря Бойко каховчане повели у рахунку. Другу половину зустрічі ветерани СК «Каховка» провели більш впевнено, що відобразилось у підсумковому рахунку - 5:0 на користь каховчан (м’ячі у другому таймі забивали Ігор Хомінець, Валерій Баранов, Ігор Плотніков та Сергій Кухарчук).
Наступний матч ветерани СК «Каховка» проведуть 25 червня на виїзді проти «Надії» (Іванівка) - це буде перенесений матч третього туру. Турнірна таблиці чемпіонату області з футболу серед ветеранів у підгрупі «Б» після трьох турів має такий вигляд: