Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу: чемпіона визначено

22.09.2016

В чемпіонаті Херсонської області з футболу серед аматорів 2016 року у суботу 17 вересня були зіграні матчі 13-го туру. Центральним поєдинком був матч у Каховці, де

місцевий «Дніпро» приймав лідера чемпіонату хлібодарівський «Колос». На початку зустрічі господарі мали невелику ігрову перевагу, але гості зуміли не тільки відстояти

свої ворота в недоторканності, але і забити три м’ячі: у першому таймі відзначився Кирило Кирик, а в другому таймі м’ячі на свій рахунок записали Віталій Зайцев та

Кирило Маркітан Перемога «Колоса» і він достроково, другий рік поспіль, стає чемпіоном області. Нагадаємо, що хлібодарівці також є володарями Кубку області з

футболу 2016 року.

В Чорнянці місцева команда СК «Чорнянка-Агроспорт» приймала чорнобаївський «Колос». У першому таймі гості забили два м’ячі (Денис Радченко і Влад

Дмитрук), а в другій половині зустрічі господарі зрівняли рахунок (Євген Кондратюк та Євген Стецюк - з пенальті). У підсумку - нічия 2:2.

У третій грі туру «Дружба» з Новомиколаївки Високопільського району приймала ще одного претендента на медалі першості - «Вікторію» з Бехтер. Тут перемогли

господарі - 2:1.

До завершення чемпіонат області з футболу залишилося провести один туру та пару перенесених матчів, в яких визначаться «срібна» та «бронзова» команди.