Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу 9 тур: «подвійний» удар по лідеру

22.08.2016

21 серпня в чемпіонаті області відбувся 9 тур. Ще перед його матчами контрольно-дисциплінарний комітет обласної федерації футболу на своєму засіданні розглянув протест, поданий командою "Колос" з Чорнобаївки на результат матчу першого кола з "Дружбою" з Новомиколаївки Високопільського району. За участь в матчі незаявленого гравця в команді "Дружба" результат гри був анульований. Їй зараховано технічну поразку - : +, а команді "Колос" – перемога + : -. А другого удару, на той час лідеру обласної першості, завдав на футбольному полі каховський «Дніпро». Новомиколаївці, приймаючи каховчан на власному полі, яке більш нагадувало неораний город, а не спортивну споруду, поступилися з рахунком 0:2. У першому таймі у каховчан, які у звітному матчі проявили справжній спортивний характер, відзначився Віталій Глушков (33 хв.), а в другому на 80 хв. з пенальті м’яч забив Олександр Феденков. Це поразка відкинула «Дружбу» на четверте місце. У неї 13 очок після 8 матчів.

А ось «Вікторія» з Бехтер в Чулаківці зуміла здолати чорнобаївський «Колос». У першому таймі вигравали гості 1:0. Відзначився Одіноченко, але у другому таймі після ударів Камінського та кращого бомбардира бехтерівцев Середи, «Вікторія» зуміла вирвати жадану перемогу - 2:1. І бехтерівци з 16 очками після 8 ігор очолюють турнірну таблицю.

Третій матч був зіграний в Нововоронцовці, де місцевий «Ентузіаст» приймав СК «Чорнянка-Агроспорт» з Чорнянки. Гості виграли з рахунком 2: 0. Уже в першому таймі після розіграшу штрафного м’яч добив у ворота господарів Кондратюк. А в другому таймі добре індивідуально зіграв Колосов, який сильним ударом з лівої ноги послав м’яч в правий від воротаря кут.