Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат області з футболу

26.05.2016

Минулої суботи в Чемпіонаті Херсонської області з футболу у другому турі було проведено три матчі з чотирьох. Всі ігри проходили дуже напружено.
В Чорнобаївці місцевий «Колос» приймав «Вікторію» з Бехтер. Срібний призер торішнього турніру, тільки в другому таймі зумів зломити опір господарів, забивши два м’ячі. Відзначилися Олександр Середа та Олександр Михайлов. Перемога 2:0 і «Вікторія» йде без втрат, як і інший призер чемпіона «Чорнянка-Агроспорт», яка обіграла на своєму полі нововоронцовський «Ентузіаст». Господарі вже в першому таймі «відвантажили» два м’ячі у ворота гостей, а після перерви забили і третій гол. Двічі відзначився Віктор Вітенко і один раз Сергій Пуляєв. Але гості скористалися самовпевненості господарів, зуміли скоротити до мінімуму розрив, забивши два м’ячі (А. Широкий, А. Гончаров). Футболістам з Чорнянки все ж вдалося утримати переможний рахунок - 3:2.
Третя команда, що не втратила жодного очка, це «Дружба» з Новомиколаївки Високопільського району. Граючи в Каховці, проти новоствореної команди «Дніпро», гості, до складу яких входили досвідчені футболісти з Херсону та Кривого Рогу, вже на початку першого тайму скористалися помилкою у захисті каховчан та забили м’яч - вдало на добиванні зіграв А. Самчик. Каховчане мали декілька слушних нагод, аби не тільки зрівняти рахунок, але й вийти уперед, та футболістів «Дніпра» підводила виконавська майстерність. У другій половині гри команди обмінялися голами. У гостей з пенальті відзначився Юрій Лопін, а у господарів гол на рахунку Миколи Михальченка (також з пенальті). Фінальний штурм воріт «Дружби», організований каховчанам наприкінці другого тайму виявився безрезультатним. Перемога «Дружби» 2:1 і у неї, як і у «Вікторії» та «Чорнянки-Агроспорта» по 6 очок.
Звітний поєдинок каховський «Дніпро» провів у такому складі: Володимир Кобзєв, Леонід Щербина (к), Микола Михальченко, Єгор Бойко (Борис Пуляєв), Андрій Дрьомін, Владислав Богданцев (Олег Василенко), Віталій Сенчин (Петро Комягін), Віктор Мазуренко, Віталій Глушков, Олександр Бабенко, Іван Тимофіїв. Запасні гравці: Кирило Кравцов, Сергій Кузовін, Ігор Кльошин, Ілля Кобилянський.
Кращий бомбардир після двох турів Юрій Лопін («Дружба»), що має на своєму рахунку вже 6 забитих м’ячів.
«Колос» (Хлібодарівка) і «Авангард» (Каховка) зіграють між собою 25 травня.