Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат м. Каховки з швидких шашок.

09.03.2017

25 лютого 2017 в приміщенні МПК Мелiоратор вiдбувся відкритий Чемпiонат мiста Каховки з шашок-64 (швидка гра). Організатори змагань: Каховська міська шашкова Федерація, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при організаційній підтримці відділу культури та адміністрації МПК «Меліоратор».
В змаганнях взяли участь 31 спортсмен з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Бериславського районів. Змагання проходили за швейцарською системою з 9 турiв (2 партiï у турі по 10 хв.).
За підсумками першості у загальному заліку I мiсце зайняв кандидат у майстри спорту Мiшин Сергiй (Каховка), який набрав 16 балів з 18 можливих. На
II мiсце - Райляну Василь (Бериславський р-н) - 14 балiв, на ІII мiсці - Горбач Анатолій (Нова Каховка).
У заліку серед жінок:
I мiсце - Мелехiна Ольга (Малокаховка)
II мiсце - Терещенко Альбiна (Нова Каховка)
III мiсце - Сахарчук Альбiна (Каховка)

Серед ветеранiв:
I мicце - Гайович Юрiй (Бериславский р-н)
II мiсце - Лемехов Анатолiй (Нова Каховка)
III мiсце - Гонта Володимир (Нова Каховка)

Серед кадетiв (юнаки та дівчата):
  I мiсце - Резнiкова Олена  (Каховка)
II мiсце - Лiнинський Євген (Бериславский р-н)
III мiсце - Ралко Євгенiя (Каховка)
Переможцi та призери були нагородженi грамотами, медалями та цінними призами від організаторів та спонсорів змагань.