UKR
Четвер 17 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат м. Каховки з швидких шахів.


31.01.2017

З 21 по 29 січня 2017 року (у суботу та неділю) в шаховому клубі МПК «Меліоратор» проходили змагання відкритого Чемпіонату м. Каховки з швидких шахів (рапід) 2017 року, організовані міською Федерацією шахів спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при організаційній підтримці відділу культури міської ради (адміністрації МПК «Меліоратор») та фінансовій підтримці приватного підприємця Олега Олійника.
В змаганнях взяли участь 36 шахістів з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. міжнародний майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Дмитро Кузьоминський та Артур Ралко, вихованці відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради, ветерани шахів.
Першість в чемпіонаті визначалась за швейцарською системою з 11 турів та контролем часу 20 хвилин на партію кожному учаснику. Протягом усього турніру точилася напружена та безкомпромісна боротьба, що підтверджується низьким відсотком нічийних партій (менше 10%). З перших турів лідируючу позицію зумів захопити першорозрядник Віталій Явнюк, який досить вдало зіграв з більш іменитими опонентами. У підсумку В.Явнюк набрав 9,5 очок та став Чемпіоном Каховки з швидких шахів 2017 року. Одразу два учасники набрали по 8,5 очок, але з кращими додатковими показниками «срібло» завоював Дмитро Кузьоминський. Артур Ралко - на третьому місці.
Четверте місце здобула Юлія Зінкевич (8 очок), яка також стала кращою у заліку серед жінок. Друге місце серед жінок посіла Євгенія Ралко (6 очок), третє - Віолета Тишковець (5,5 очок).
Шосте місце у загальному заліку та перше у заліку серед ветеранів здобув Всеволод Рябошапка (7 очок). На другому місці серед ветеранів завершив змагання Олег Пільщіков (6,5 очок), на третьому - Леонід Яровий (6,5 очок).
Серед юних учасників кращі результати в чемпіонаті показали Поліна Бабій (5,5 очок), новокаховчанка Поліна Лищенко (5 очок) та Дмитро Стрюков (5 очок).
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами, медалями та цінними призами від організаторів.
Шаховий сезон триває і найближчим часом вже стартує відкритий Чемпіонат міста з класичних шахів.