Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат м. Каховки з шахів серед ветеранів 2019 року

13.03.2019

9-10 березня 2019 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з швидких шахів серед ветеранів (1959 р. н. та старші). В змаганнях взяли участь вісімнадцять спортсменів-ветеранів з Каховки та Нової Каховки.
Першість в турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 7 турів та контролем часу 20 хв. кожному учаснику на партію. За підсумками змагань перемогу виборов каховчанин Валентин Підорич, який набрав 5,5 очок з 7-ми можливих. Одразу два учасники зуміли набрати по 5 очок, але кращі додаткові показники дозволили зайняти друге місце каховчанину Віталію Явнюку. На третьому місці - новокаховчанин Володимир Гула. Місця з четвертого по шосте розділили учасники, які набрали по 4,5 очок, у такому порядку: Олег Пільщіков, Леонід Яровий та Василь Рябенко.