UKR
П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат м. Каховки з шахів (бліц) 2016 року


05.01.2016

За традицією новий шаховий сезон в Каховці стартує відкритим чемпіонатом міста з блискавичних шахів (бліц). Чергова першість відбулась в шаховому клубі МПК «Меліоратор» 2-3 січня 2016 року. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту та при організаційній підтримці відділу культури (МПК «Меліоратор») Каховської міської ради.
В змаганнях взяли участь 27 шахістів, у т. ч. - 2 кандидати у майстри спорту. Турнір проходив в два етапи. На першому учасники, розподілені на три півфінальних групи розіграли по 4 путівки до фіналу змагань. На другому фінальному етапі першість розігрували 12 кращих шахістів у два кола з контролем часу 5 хвилин до кінця партії кожному з учасників. Тут успіх сприяв сильнішим спортсменам.
За підсумками фіналу чемпіоном міста Каховки з шахів (бліц) 2016 року став кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський, який набрав 18 очок з 22-х. на другому місці - Сергій Єрьоменко - 17 очок, на третьому - Володимир Грушковський (Н.Каховка) - 15 очок. Кращий результат на жіночій дошці показала кандидат у майстри спорту Надія Салах (Каховка). У заліку серед ветеранів не було кращого за Анатолієм Дудником з Каховки.

З 8 по 10 січня 2016 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбудеться відкритий чемпіонат Каховки з швидких шахів (рапід).