UKR
Субота 13 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЧемпіонат Каховської територіальної громади з шахів (бліц) 2021


03.02.2021

30-31 січня 2021 року в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор» стартував шаховий сезон в м.Каховка - відбувся відкритий Чемпіонат Каховської міської територіальної громади з блискавичних шахів (бліц) 2021 року. Організатори змагань: Федерація шахів м.Каховка спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради за організаційної підтримки відділу культури Каховської міської ради.
У змаганнях взяли участь шахісти з Каховки, Н.Каховки, Роздольного. Першість розігрувалась у два етапи. На першому етапі всі учасники були розподілені на три півфінальні підгрупи. За підсумками півфіналів були визначені 12 учасників фіналу, в якому і визначились призери чемпіонату.
Переможцем відкритого Чемпіонату Каховської МТГ з шахів (бліц) 2021 року за підсумками турніру став новокаховчанин Олександр Межуєв (20 очок). На другому місці - кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський (16,5 очок). На третьому - юна надія каховських шахів Ростислав Надєєв (14 очок).
У заліку серед ветеранів призові місця розподілилися наступним чином:
І - Анатолій Назаров (Роздольне)
ІІ - Всеволод Рябошапка (Каховка)
ІІІ - Олег Пільщіков (Каховка).
Переможець та призери змагань нагороджені медалями та грамотами від організаторів.
Шаховий сезон триває і вже 07 лютого 2021 року о 10.00 в шаховому клубі стартує відкритий Чемпіонат Каховської МТГ з швидких шахів (рапід) 2021 року.

Фото: