Вівторок 23 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Каховської МТГ з шашок-64 (класична гра) 2021 року

09.02.2021

6 лютого 2021 року в приміщенні МПК «Меліоратор» відбулися змагання відкритого Чемпіонату Каховської МТГ з шашок-64 (класична гра) 2021 року.
Боротьбу за чемпіонство вели 18 шашкістів різного віку з Каховки, Н.Каховки, Малокаховки, Іванівки та Бериславського району. Першість розігрувалася за швейцарською системою у 7 турів.
У підсумку переможцем відкритого Чемпіонату Каховської МТГ з шашок-64 (класична гра) 2021 року став Григорій Шанько (Іванівка), який набрав 12 очок. Друге місце та срібну медаль виборов Віктор Мануйло (Н.Каховка), у якого 11 очок. Бронзовим призером став Дмитро Бенюк (Каховка), в активі якого 10 набраних очок.
У заліку серед ветеранів (60 років та старші) перше місце у Володимира Дем’янюка (Каховка), друге - у Василя Райляну (Бериславський район), третє - у Ігоря Цигипи (Н.Каховка).
У заліку серед жінок місця розподілилися наступним чином: І місце - Ольга Мелехина (Малокаховка), ІІ місце - Альбіна Сахарчук (Каховка), ІІІ місце - Алла Ралко (Каховка).
Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами від організаторів: Каховської міської шашкової федерації, відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, за підтримки управління культури і туризму Каховської міської ради та адміністрації МПК «Меліоратор».