UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЧемпіонат Каховського шахового клубу – 2019


18.10.2019

Минулими вихідними в шаховому клубі МПК «Меліоратор» завершились шахові змагання Чемпіонату Каховського шахового клубу 2019 року. Змагання були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор».
В турнірі брали участь 24 шахісти, у т. ч. - три кандидати у майстри спорту, першорозрядники та юні вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради. Першість розігрувалась за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу 1,5 години до кінця партії кожному з учасників та з застосуванням регіонального рейтингового жеребкування.
У підсумку переможцем цьогорічного Чемпіонату шахового клубу 6,5 очок з 7 можливих з результатом став кандидат у майстри спорту Артур Ралко. Одразу четверо учасників набрали по 5 залікових балів. Отже, довелось застосовувати додаткові показники, згідно з якими на другому місці - кмс Дмитро Кузьоминський, на третьому - ветеран шахів Всеволод Рябошапка. Вони випередили, відповідно, Євгенія Лозовича (який став переможцем серед ветеранів) та Олега Пільщікова.
Кращий результат серед жінок показала Оксана Берднікова, яка випередила юних вихованок ДЮСШ Поліну Бабій та Єву Тишковець. Серед юнаків кращими були Кирило Кириченко, Ростислав Надєєв та Іван Ноздрін.
Переможці та призери турніру в окремих категоріях нагороджені медалями та дипломами від організаторів. А попереду у каховських шахістів нові змагання - у листопаді стартує Кубок шахового клубу.
За інформацією ФШМК