UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховського шахового клубу 2017


07.11.2017

Минулої неділі завершився черговий 38-й відкритий Чемпіонат Каховського шахового клубу 2017 року. Шахові баталії, які розігрувались за правилами класичних шахів (за швейцарською системою), тривали з 15 жовтня по 05 листопада (по суботах та неділях) в шаховому клубі МПК «Меліоратор» та зібрали 26 учасників різного віку з Каховки та Н.Каховки.
З першого до останнього тура між шахістами точилася напружена та безкомпромісна боротьба за першість. У підсумку одразу два учасники набрали найбільшу кількість очок - по 6 з 7 можливих. Але за рахунок кращих додаткових показників переможцем став представник Нової Каховки Володимир Єгоров. Каховчанин Артур Ралко - на другому місці, на третьому - Володимир Якуба (Н.Каховка).
Четверте місце (та кращий результат серед ветеранів) у турнірі здобув каховчанин Олег Пільщіков, який також за додатковими показниками випередив Дмитра Кузьоминського (Каховка).
Серед юних шахістів кращими за результатами були Денис Здольник, Олександра Зеленяк та Дмитро Стрюков (всі вони набрали по 4 очки з 7 можливих).
Переможець та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, юні учасники - шаховою літературою від Федерації шахів м. Каховки.