UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховського шахового клубу – 2015


03.11.2015

Минулої неділі завершився ювілейний 40-й чемпіонат Каховського шахового клубу, який проводився з 27 вересня по 1 листопада 2015 року в приміщені шахового клубу у МПК «Меліоратор». Організатори змагань - Федерація шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці спонсорів.
В змаганнях, які проводились за швейцарською системою (з 9 турів), взяли участь 24 шахісти, у т.ч. - три кандидати у майстри спорту. Спортивна боротьба на протязі усього турніру була напруженою та безкомпромісною (нічийні партії склали лише 20% від загальної кількості), але у підсумку цьогорічний чемпіонат не приніс сенсацій. Більш досвідчені майстри підтвердили свої високі рейтинги та посіли верхні сходинки у турнірній таблиці.
Перше місце та звання «Чемпіон Каховського шахового клубу - 2015» (вчетверте у своїй спортивній кар’єрі) здобув кандидат у майстри спорту Артур Ралко (8,5 очок з 9 можливих). Одразу двоє шахістів набрали по 6,5 очок, але за підсумком додаткової гри друге місце виборов кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, на третьому - досвідчений першорозрядник Олег Пільщіков. На четвертому місці (за кращим додатковим коефіцієнтом) - кмс Євгеній Лозович (6 очок), на п’ятому місці - шахіст з Нової Каховки Володимир Якуба (6 очок). Переможець та призери чемпіонату були відзначені почесними дипломами, медалями та цінними призами від організаторів.

А шаховий сезон у Каховці триває і 8 листопада з 10.00 в шаховому клубі МПК «Меліоратор» стартує черговий розіграш Кубку Каховського шахового клубу 2015 року.

О.Пільщіков,
головний суддя змагань